Дизайн інтер'єру двокімнатної квартири в класичному стилі

У двокімнатній квартирі житлового комплексу Форест таун, розташованому в місті Буча загальною площею 71,5 м² планувалося проживання пари без дітей. Замовники, молоді люди, вирішили по максимуму залишити простір відкритим.Перепланування 2х кімнатної квартири дозволила виявити ряд переваг: по-перше, ванна кімната за рахунок об'єднання з санвузлом вийшла досить просторою, а по-друге, зник вузький і довгий коридор, що веде в спальню. В результаті велика загальна кімната об'єднала в собі функції кухні, їдальні, вітальні і бібліотеки.

Особливості дизайн-проекту інтер'єру двокімнатної квартири в класичному стилі

Основна кольорова гама стримана. Чорні кухонні фасади вигідно відтіняються глянцевою з матовими вставками підлогою і білосніжним фартухом. Помаранчева оббивка стільців і крісел - не тільки яскравий акцент в дизайні інтер'єру, але і розбавляє монохромність інтер'єру.

Спальня повністю виконана в чорно-білій кольоровій гамі. Єдиної яскравою плямою є килим з геометричним малюнком і яскраво-помаранчевими вставками.

Дизайн інтер'єру ванної кімнати продовжує загальну концепцію квартири. Велика кількість дзеркальних поверхонь створює ілюзію нескінченності, а стильна італійська мозаїка фабрики Atlas Concorde з ефектом 3D тільки посилює контраст.