Дизайн інтер'єру однокімнатної квартири в центрі Львова

Невелика квартира в самому центрі старого Львова дісталася замовнику у спадок і вимагала капітального ремонту. Перепланування однокімнатної квартири - першочергове завдання, що стояло перед дизайнером.

Завдяки перенесенню стін і грамотній розстановці меблів, на 45 метрах вдалося розмістити велику вітальню-студіо, окрему спальню і простору ванну кімнату.

Ідеальний дизайн-проект для чоловіка

Вздовж вікон вітальні, що виходять на католицький собор, затишно розташувалася диванна група. У стіну між вітальнею і спальнею, облицьовану дерев'яними рейками, вбудований великий електричний камін - давнішня мрія замовника. Відкриті полиці білого кольору, що знаходяться за диваном, завдяки невеликій глибині, не захаращують простір. Білосніжний килим з високим ворсом виграшно відтіняє чорну глянсову підлогу.

Кухня включає в себе стандартний набір техніки, хіба що від великого холодильника замовник відмовився, замінивши на маленький, вбудований в нижню тумбу.

Великий обідній стіл, винесений в центр кімнати говорить про те, що гостей тут люблять і чекають. Чорні італійські лампи, розташовані над столом, дають не тільки яскраве освітлення, але і візуально збільшують висоту стелі.

Стіни приміщення оброблені декоративною штукатуркою, що імітує бетон. Особливу увагу варто приділити серії зображень польського фотографа Ярослава Вечьоркевіча в дизайні інтер'єру, яка демонструє моделей в сукнях з молока, і яка гарно вписалися в інтер'єр квартири.

Дизайн інтер'єру спальні виконаний в загальній концепції квартири. Низьке ліжко благородного відтінку зебрано, чорні фактурні стіни, біла наливна підлога. Світильники, що звисають по обидва боки від узголів'я, пом'якшують прямі лінії меблів і надають кімнаті динамічністі.

Родзинка спальні - містка шафа, захована за конструкцією з рейок і зроблена на замовлення.