Дизайн однокімнатної квартири в ЖК LegoHouse

Площа квартири, розташованої в житловому комплексі LegoHouse здавалася замовникам - молодій сім'ї, смішною. І не без підстав - адже на 19 м² потрібно було комфортно розмістити мінімум 4-5 зон: кухню, вітальню, спальню, ванну і, бажано, гардероб. Завдяки досить-таки вдалому плануванню і великому досвіду, дизайнер впоралася з усіма поставленими завданнями.

Перепланування однокімнатної квартири почалася з рішення про приєднання лоджії. Все ж майже 3,5 м²! Стіну, що розділяє лоджію і кімнату, знесли, благо, вона не була несучою, зовнішню ж утеплили пінопластом. Дверний отвір у ванній кімнаті трохи змістили вліво, що дозволило в утворену нішу вмонтувати стільницю. Двері в кімнату вирішили прибрати, залишивши отвір. На цьому етап перепланування був заквершений.

Так як замовники - молода пара, дизайнер вирішила використати більш сміливі дизайнерські рішення. Кімната розділена на 2 зони - кухню і вітальню. Кухонна зона займає досить великий простір, але, завдяки білим фасадам, не здається масивною. Холодильник прибрали під стільницю. Обідня зона представлена невеликим столиком навпроти. Родзинкою кухні стала зелена стіна з стабілізованого моху, з якого ніби виростають голови тварин.

Інтер'єр вітальні та спальні в одній кімнаті вимагає особливого, більш ретельного підходу. Вітальня розташована на подіумі біля вікна і займає площу близько 4-х квадратних метрів. Низький світло-сірий диван дуже гармонійно виглядає на тлі чорної бетонної стіни і відкритого стелажу.

Велике двоспальне ліжко дизайнер сховала під подіумом, що припало до душі замовникам. Права частина фасаду також висувається, перетворюючись на ящик для постільних речей.

Планування ванної кімнати, завдяки перенесенню дверного отвору стало більш логічним. З правої сторони вздовж стіни розташували стільницю з ящиками і вбудованою пральною машиною. З іншого боку - велика душова кабіна. Чорна глянсова плитка під шкіру компанії Latina Ceramica виглядає дуже ефектно.

А в невеликому передпокої навіть знайшлося місце для гардеробної! Загалом, можна сміливо стверджувати, що маленькі квартири можуть бути не тільки функціональними, але і стильними.