Дизайн інтер'єру дворівневої квартири в стилі лофт в Ворзелі

Однокімнатна квартира в одному з будинків курортного передмістя Києва загальною площею 50 м² має свою родзинку, навіть дві - панорамні вікна, що виходять на 2 сторони і високі стелі.

У передпокої була запланована простора гардеробна, тому саму кімнату вирішили не захаращувати меблями, зробивши максимально просторою.

Графітові панелі кухонних шаф вигідно підкреслює біла стільниця і світла паркетна дошка. Яскрава пляма дивана і червона цегляна кладка розбавляють монохромність дизайна інтер'єру.

Рішення дизайн-проекту квартири в стилі лофт

Освітлення диванної і столової груп добре продумано - як денне, так і вечірнє, а їх розташування дозволяє вдосталь насолодитися чудовим видом з численних вікон. Навпроти кухонної зони розташувався міні-кабінет.

Спальне місце підняли на другий поверх, розташувавши над кухонною зоною. Полки по всьому периметру надбудови дозволили приховати матрац і послужили додатковими місцями для зберігання книг і різних дрібничок. Легкий каркас сходів виглядає зовсім невагомим на тлі чорних дерев'яних дощок на стіні.

Дизайн інтер'єру ванної, завдяки темному дереву та кам'яніх кладці налаштовує на розслаблення, а також всіляко підтримує "природну" тематику інтер'єру.