Однокімнатна квартира в скандинавському стилі

Однокімнатна квартира загальною площею 21,2 м² розташована в житловому комплексі Східна Брама. Перед дизайнером стояло завдання створити затишний, функціональний простір для дівчини - студентки консерваторії. Так як площа квартири була досить маленька, зупинилися на скандинавському стилі.

Квартира в скандинавському стилі відрізняється домінантним білим кольором, а також використанням натуральних матеріалів. Для контрасту вибрали паркетну дошку теплого відтінку, що підтримує колір стільниці.Декоративна цегла в інтер'єрі кухні виглядає дуже гармонійно. Відкритий стелаж створює атмосферу легкості і простору, що так необхідно квартирам з невеликою площею.

Білосніжні кухонні фасади класичного типу відтіняються чорними витонченими ручками і металевими ногами столу і табуретів. Від верхніх шаф вирішили відмовитися, щоб не захаращувати простір, а невеликий холодильник сховали під стільницю.Підвісні світильники в інтер'єрі кухні і вітальні не тільки висвітлюють кухонну зону, а й, завдяки довгим шнурам додають приміщенню висоту.

Диванна зона, розташована біля вікна, вийшла досить просторою. Великий розкладний диван на ніч перетворюється в ліжко. Затишку додає світлий килим з великим ворсом і яскраві подушки.

Невелика за площею ванна кімната, тим не менш, вміщує всю необхідну сантехніку. Сувору чорно-білу гаму розбавляє плитка під дерево, якою облицьована стіна з консольним унітазом. Масивну ванну замінили душовою кабіною, що дозволило встановити довгу стільницю з вбудованою пральною машиною.