Проект для відомого блогера Ігоря Бігдана в скандинавському стилі

Планування маленької однокімнатної квартири загальною площею 35 м² вимагала невеликих, але важливих змін. Демонтаж стіни, що розділяє кімнату з кухнею візуально збільшив площу квартири і дозволив створити єдиний простір.

Дизайн однокімнатної квартири виконаний в скандинавському стилі і підкуповує своєю простотою. На невеликому просторі дизайнеру вдалося розмістити містку гардеробну, простору кухню, обідній стіл, робоче місце зі стелажем, диванну зону і велике двоспальне ліжко.

У ніші було вирішено зробити вітальню: в стіну між передпокоєм і кімнатою вмонтували електрокамін, який став родзинкою квартири. Сама зона вітальні винесена на подіум. Паркетна дошка, якою облицьована підлога і стіна, надає інтер'єру смарт квартири м'якість. Темно-графітові стіни відтіняють білизну дивана і скляних фасадів шафи-купе. У нижній частині подіуму за фасадами ховається велике ліжко.

У вікна розташувалася конструкція з масиву дерева, яка об'єднує робочий стіл і стелаж. Чорно-білі фотографії продовжують стриманий настрій інтер'єру. Чавунні радіатори добре вписуються в загальний стиль квартири.

Кухонна і обідня зони розділені. Вся необхідна техніка ховається за кухонними фасадами. Замовник вирішив відмовитися від ванни, замінивши її просторою душовою кабіною з системою "тропічного душу". Чорно-біла фотографія із загартованого скла символізує боротьбу протилежностей.

Освітлення квартири різнопланове: тут і вбудовані світильники, і велика люстра над обіднім столом, і бра в диванної зоні. Дизайн інтер'єру маленької квартири тяжіє до скандинавської простоти і дозволяє відчувати себе досить комфортно і в невеликому просторі.