Проект для відомого блогера Ігоря Бігдана в стилі лофт

Дизайн маленької однокімнатної квартири загальною площею 35 м² почали з невеликого перепланування - було вирішено зробити студію, для чого демонтували стіну між кімнатою і кухнею і збільшили площу ванної і вбиральні за рахунок передпокою. У кімнаті утворилася невелика ніша, в якій розмістилося ліжко і велика шафа з яскраво-зеленими фасадами. Спальна зона відділена від усого приміщення скляною перегородкою в стилі лофт і білими шторами. Вузький простір розширює дзеркало на всю стіну навпроти ліжка.

У вітальній зоні розташований диван і столик. Кухня вийшла дуже просторою і місткою. Білі фасади гарно відтіняює чорна стільниця і фартух з гартованого скла. Лаконічні барні стільці повторюють колір і текстуру диванної оббивки.

Ванна кімната мінімалістична: нічого зайвого. Пральна машина винесена в кухню, що дозволило зробити приміщення більш просторим. Плавні лінії сантехніки виглядають дуже виграшно на тлі грубої цегляної кладки і плитки «під бетон».

Передпокій практично не містить меблів - невеликий пуфик і дзеркало в повний зріст в яскравій рамі. Розташована поруч гардеробна вирішує проблему відсутності шафи.

Стиль смарт квартири эклектичний. Зелена шафа з кованими ручками в спальні нагадує про схід, яскрава цегляна кладка і грубі текстури - «цитати» з лофта. Білосніжні кухонні фасади з фільонками - і зовсім з класики. Однак в рамках невеликої квартири всі ці елементи не тільки виглядають доречно, але і наповнюють її фарбами.