Заміський будинок в англійському стилі

Англійський стиль якнайкраще підходив просторому заміському будинку і його власнику, людині урівноваженій і стриманій, яка високо цінує порядок і точність.

Інтер'єр в класичному стилі велику увагу приділяє натуральному дереву. З дерева виконують майже всі: різьблені панелі на стінах, набірний паркет на підлозі, балки на стелі. Замовник зупинив свій вибір на благородному відтінку червоного дерева, як для дизайну інтер'єру вітальні з кухнею, так і для робочого кабінету. Перед дизайнером стояло завдання не занадто "залишитись в минулому", залишивши місце для майбутнього.

Розробка проекту заміського будинку в англійському стилі

Дизайн інтер'єру Вітальні , незважаючи на велику кількість дерева, вийшов досить легким і світлим, частково завдяки прозорим шторам з органзи, нехарактерним для даного стилю. Кухня і обідня група відділені від зони відпочинку довгою барною стійкою зі скляною вітриною. Червона плитка під мармур з бронзовими вставками продовжує загальний настрій і вигідно відтіняє м'які меблі і стільці. Освітлення кухні різнопланове: це і масивна бронзова люстра над обіднім столом, і вітражі з геометричним малюнком на стелі, і підсвічування безпосередньо робочої зони. Балки на стелі підтримують ритм настінних дерев'яних панелей.

Кабінет, розташований на другому поверсі, витриманий в тій же кольоровій гамі, що й вітальня-кухня на першому. Обов'язковим і неодмінним атрибутом будь-якого англійського інтер'єру є камін, якому ще в середні століття відводилося центральне місце. Не стала винятком і ця кімната. Витончений чорний чавунний камін, привезений з Ірландії, вигідно підкреслює кладка з грубого натурального каменю. Стельові балки червоного дерева підкреслюють зону відпочинку, не розділяючи єдиний простір приміщення. Шпалери поєднують в собі вертикальні смуги і рослинний орнамент.

Робоча зона побудована грамотно і максимально функціонально. Книжкові стелажі з натурального дерева, що займають всю стіну, не виглядають громіздкими завдяки частково відкритим полицям.

Використовуючи всі ці прийоми, дизайнеру вдалося створити атмосферу розкоші й при цьому зробити дизайн інтер'єру будинку гармонійним і затишним.