Квартира в скандинавському стилі: дизайн-проект

Двокімнатна квартира загальною площею 71,5 м², розташована в житловому комплексі Форест Таун в Бучі, завдяки вдалому плануванню після роботи дизайнера стала трикімнатною. Перепланування 2х кімнатної квартири потрібне було мінімальне - демонтували стіну, що розділяє кухню з вітальнею і поставили ще одну, що розділяє спальню і дитячу кімнату. Дане рішення дозволило розмістити в квартирі більшу кухню, вітальню з кабінетом і окремі 2 спальні кімнати.

Завдання дизайн-проекту в скандинавському стилі

Передпокій через досить вузьку форму вирішили не захаращувати шафами. Вішалка у вигляді дерева з магазину Ikea і підвісний комод для взуття не тільки вирішують функціональні задачі, а й відкривають красивий вид на вітальню.

Білі стіни і білі глянцеві кухонні фасади відтіняє чорна підлога і дерев'яні стільниці. Іспанська плитка в дизайні інтер'єру від компанії Ape Ceramica досить типова для скандинавського стилю. Відкритий стелаж, що поєднує в собі чорний метал і дерево, як можна краще вписується в загальний стиль квартири. Великий обідній стіл, виконаний на замовлення українськими майстрами, зробений в одному стилі з робочим столом.

Вітальня, що також виконує функцію кабінету, вийшла досить місткою. Великий диван та затишне крісло, розташовані уздовж вікон, у вечірній час добре освітлені завдяки напольній лампі. Довгий стіл з лавою дає можливість працювати одночасно кільком членам сім'ї. Відкриті полки дозволили відмовитися від громіздких шаф і ще більше полегшують простір. Два великих м'яких килима з геометричним малюнком візуально ділять спільний простір на окремі зони.

Спальня, незважаючи не маленький метраж, вміщує все необхідне - велике двоспальне ліжко і містку шафу. Білу гаму розбавляє цегляна кладка, а також синьо-жовті акценти постільної білизни. Від тумб біля кроваті через брак потрібної площі відмовилися, залишивши один табурет.

Дизайн дитячої кімнати виконаний в одному стилі з іншими приміщеннями квартири. Білий основний колір розбавлений жовто-сірими смугастими шпалерами на одній зі стін і яскраво-жовтим кріслом. Стіл, розташований уздовж вікна, став вдалим рішенням, що дозволило заощадити місце.

Велика ванна кімната вміщує все необхідне і завдяки контрасту чорного і білого кольорів виглядає стильно.