Смарт квартира в ЖК Престиж

Невелика квартира загальною площею 33 м² призначалася для молодого чоловіка, який живе один. Тому особливої необхідності в окремій спальні не було, та й не хотілося ділити і так невеликий простір смарт квартири на декілька «комор».

Планування зручне і функціональне: велика гардеробна, зручна ванна кімната і простора кімната-студія. Знайшлося місце і для міні-кабінету - на лоджії. Кухня, незважаючи на невеликі розміри, містить все необхідне. Для більшої гармонізації простору обідній стіл замінили довгою стільницею. Лавка уздовж стіни, оформленою яскраво-жовтими м'якими панелями, також економить простір.

Дизайн однокімнатної квартиривиконаний в скандинавському стилі. Мінімум кольорів, деталей. Біла гіпсова цегла, світло-сірий ламінат на підлозі, глянцеві білі фасади кухні - все просто і стильно. Монохромність інтер'єру розбавляє акцентний жовтий колір.

Ванна кімната вийшла досить просторою. Основний колір - білий - розбавлений дерев'яними полицями ванни і стіною з дзеркалом. 2 невеликі ніші, зашиті чорним шпоном, дозволили заховати всі комунікації.

Інтер'єр холостяка вийшов світлим, стильним і гармонійним. Смарт квартири теж мають право на життя!